Puđa Livanjski sir dimljeni vakum 300g

Puđa Livanjski sir dimljeni vakum 300g - cena po marketima

0.3KG

od 799,99 RSD

Cene ovog proizvoda ažurirane su danas.

Maxi
799,99 RSD

Opis proizvoda

Puđa Livanjski dimljeni sir vakum u pakovanju od 300 g predstavlja tradicionalni livanjski sir sa dimljenom aromom u vakuum pakovanju. Dimljena nota daje karakterističan ukus pogodan za predjela, sendviče i jela sa roštilja. Pakovanje od 300 g praktično je za redovnu potrošnju ili maniju sa gostima. Vakuum pakovanje čuva svežinu i aromu do otvaranja. Držite na hladnom mestu u frižideru do datuma na ambalaži.

Brzi odgovori

Sve što želiš da znaš o ovom proizvodu

Gde je proizvod Puđa Livanjski sir dimljeni vakum 300g najjeftiniji?

Proizvod Puđa Livanjski sir dimljeni vakum 300g je dostupan samo u prodavnici Maxi i njegova cena je: 799,99 RSD.

U koliko marketa se prodaje proizvod Puđa Livanjski sir dimljeni vakum 300g?

Proizvod Puđa Livanjski sir dimljeni vakum 300g se prodaje u samo jednom marketu, a to je Maxi.

Koja je razlika u ceni za proizvod Puđa Livanjski sir dimljeni vakum 300g?

S'obzirom da je proizvod dostupan u samo jednom marketu, ne postoji razlika u ceni.

Slični proizvodi