Zanetti Gran Spicco sir 200g

Zanetti Gran Spicco sir 200g - cena po marketima

0.2KG

od 599,99 RSD

Cene ovog proizvoda ažurirane su danas.

Idea
599,99 RSDvaži do 28.07.2026.

Opis proizvoda

Zanetti Gran Spicco sir u pakovanju od 200 g predstavlja italijanski tvrđi sir u komadu pogodan za rendanje i sečenje. Gran Spicco ima izražen, zreo ukus i čvršću teksturu karakterističnu za italijansku proizvodnju. Pakovanje od 200 g dovoljno je za rendanje preko paste, rizota i salata. Sir se može seći na tanke listiće za degustaciju uz med i orašaste plodove. Čuvajte na hladnom mestu u frižideru do datuma na ambalaži.

Brzi odgovori

Sve što želiš da znaš o ovom proizvodu

Gde je proizvod Zanetti Gran Spicco sir 200g najjeftiniji?

Proizvod Zanetti Gran Spicco sir 200g je dostupan samo u prodavnici Idea i njegova cena je: 599,99 RSD.

U koliko marketa se prodaje proizvod Zanetti Gran Spicco sir 200g?

Proizvod Zanetti Gran Spicco sir 200g se prodaje u samo jednom marketu, a to je Idea.

Koja je razlika u ceni za proizvod Zanetti Gran Spicco sir 200g?

S'obzirom da je proizvod dostupan u samo jednom marketu, ne postoji razlika u ceni.

Slični proizvodi