Grand Kafa 100% arabica 200g

Grand Kafa 100% arabica 200g - cena po marketima

0.2KG

od 399,99 do 536,33 RSD

Cene ovog proizvoda ažurirane su danas.

Idea
399,99 RSDvaži do 29.07.2026.
Maxi
479,99 RSD
Univerexport
536,33 RSD

Opis proizvoda

Grand 100% arabica od 200 g fino mlevena kafa od čiste arabike bez robuste — blaža kiselost i finija aroma u džezvi od standardnih mješavina. Grand premium ponuda za zahtevnije ljubitelje turske kafe. Kesica 200 g. Čuvajte na suvom mestu. Sadrži kofein.

Brzi odgovori

Sve što želiš da znaš o ovom proizvodu

Gde je proizvod Grand Kafa 100% arabica 200g najjeftiniji?

Proizvod Grand Kafa 100% arabica 200g je najjeftiniji u Idea i njegova cena iznosi 399,99 RSD.

U koliko marketa se prodaje proizvod Grand Kafa 100% arabica 200g?

Proizvod Grand Kafa 100% arabica 200g se prodaje u 3 marketa: Idea, Maxi i Univerexport.

Koja je razlika u ceni za proizvod Grand Kafa 100% arabica 200g?

Razlika u ceni za proizvod Grand Kafa 100% arabica 200g iznosi 136 RSD.

Slični proizvodi