Maxi Instant kafa 2u1 12g

Maxi Instant kafa 2u1 12g - cena po marketima

0.012KG

od 15,99 RSD

Cene ovog proizvoda ažurirane su danas.

Maxi
15,99 RSD

Opis proizvoda

Maxi 2u1 kesica od 12 g — Maxi privatna marka 2u1 bez šećera, kafa i krem u pojedinačnoj kesici. Najjeftinija opcija u kategoriji kesica. Vruća voda. Sadrži kofein i mlečne sastojke.

Brzi odgovori

Sve što želiš da znaš o ovom proizvodu

Gde je proizvod Maxi Instant kafa 2u1 12g najjeftiniji?

Proizvod Maxi Instant kafa 2u1 12g je dostupan samo u prodavnici Maxi i njegova cena je: 15,99 RSD.

U koliko marketa se prodaje proizvod Maxi Instant kafa 2u1 12g?

Proizvod Maxi Instant kafa 2u1 12g se prodaje u samo jednom marketu, a to je Maxi.

Koja je razlika u ceni za proizvod Maxi Instant kafa 2u1 12g?

S'obzirom da je proizvod dostupan u samo jednom marketu, ne postoji razlika u ceni.

Slični proizvodi