Perla Kapsule Colombia Nespresso 10kom

Perla Kapsule Colombia Nespresso 10kom - cena po marketima

10kom

od 340,99 RSD

Cene ovog proizvoda ažurirane su danas.

Maxi
340,99 RSD

Opis proizvoda

Perla Colombia Nespresso kapsule (10 komada) — kolumbijska inspiracija u Perla ponudi za Nespresso kompatibilne aparate. Blaga slatkoća i umerena kiselost kolumbijske arabike po pristupačnoj ceni. Domaći brend kao alternativa Nespresso original i Starbucks kapsulama. Deset aluminijumskih kapsula. Čuvajte suvo. Sadrži kofein.

Brzi odgovori

Sve što želiš da znaš o ovom proizvodu

Gde je proizvod Perla Kapsule Colombia Nespresso 10kom najjeftiniji?

Proizvod Perla Kapsule Colombia Nespresso 10kom je dostupan samo u prodavnici Maxi i njegova cena je: 340,99 RSD.

U koliko marketa se prodaje proizvod Perla Kapsule Colombia Nespresso 10kom?

Proizvod Perla Kapsule Colombia Nespresso 10kom se prodaje u samo jednom marketu, a to je Maxi.

Koja je razlika u ceni za proizvod Perla Kapsule Colombia Nespresso 10kom?

S'obzirom da je proizvod dostupan u samo jednom marketu, ne postoji razlika u ceni.

Slični proizvodi