Guinness Tamno pivo 0,44l

Guinness Tamno pivo 0,44l - cena po marketima

0.44l

od 259,99 do 360,99 RSD

Cene ovog proizvoda ažurirane su danas.

Idea
259,99 RSDvaži do 18.07.2026.
Univerexport
349,99 RSD
Maxi
360,99 RSD

Opis proizvoda

Guinness Draught u limenci od 0,44 l najpoznatije je irsko stout pivo na svetu — pivara u Dublinu radi od 1759. godine. Tamna, skoro crna boja dolazi od prženog ječma, a ukus donosi kafu, blagu čokoladu i kremastu penu koja se „sleže“ u karakteristične slojeve kad limenka ima widget (azot). Format 0,44 l bliži je pint porciji nego klasičnoj 0,33 flaši. Ne očekujte slatki pastry stout: Guinness je suvlji, pitkiji i manje alkohola nego što boja sugeriše. Sipajte u nagnutu čašu, sačekajte da se pena slegne, pa dopunite. Ide uz ostrige, gulaš ili slani pretzel. Sadrži alkohol.

Brzi odgovori

Sve što želiš da znaš o ovom proizvodu

Gde je proizvod Guinness Tamno pivo 0,44l najjeftiniji?

Proizvod Guinness Tamno pivo 0,44l je najjeftiniji u Idea i njegova cena iznosi 259,99 RSD.

U koliko marketa se prodaje proizvod Guinness Tamno pivo 0,44l?

Proizvod Guinness Tamno pivo 0,44l se prodaje u 3 marketa: Idea, Univerexport i Maxi.

Koja je razlika u ceni za proizvod Guinness Tamno pivo 0,44l?

Razlika u ceni za proizvod Guinness Tamno pivo 0,44l iznosi 101 RSD.

Slični proizvodi