Heineken Bure svetlog piva 5l

Heineken Bure svetlog piva 5l - cena po marketima

5l

od 2549,99 do 2744,00 RSD

Cene ovog proizvoda ažurirane su danas.

DIS
2549,99 RSD
Idea
2569,99 RSD
Maxi
2744,00 RSD

Opis proizvoda

Heineken — holandski premium lager iz Amsterdama, prepoznatljiv po zelenoj boci i crvenoj zvezdi. Proizvod „Bure svetlog piva 5l“ u formatu bure 5 l — za žurku ili vikend sa gostima. Stil: svetli lager, pitak i osvežavajući, sa blagom hmeljnom gorčinom. Poslužite jako ohlađeno (oko 4–7 °C). Ide uz roštilj, picu, grickalice ili kao letnje osveženje. Sadrži alkohol (osim ako je označeno kao bezalkoholno).

Brzi odgovori

Sve što želiš da znaš o ovom proizvodu

Gde je proizvod Heineken Bure svetlog piva 5l najjeftiniji?

Proizvod Heineken Bure svetlog piva 5l je najjeftiniji u DIS i njegova cena iznosi 2549,99 RSD.

U koliko marketa se prodaje proizvod Heineken Bure svetlog piva 5l?

Proizvod Heineken Bure svetlog piva 5l se prodaje u 3 marketa: DIS, Idea i Maxi.

Koja je razlika u ceni za proizvod Heineken Bure svetlog piva 5l?

Razlika u ceni za proizvod Heineken Bure svetlog piva 5l iznosi 194 RSD.

Slični proizvodi