Zuta Osa Rakija šljiva 0.7l

Zuta Osa Rakija šljiva 0.7l - cena po marketima

0.7l

od 2849,99 do 3214,00 RSD

Cene ovog proizvoda ažurirane su danas.

DIS
2849,99 RSD
Maxi
3214,00 RSD

Opis proizvoda

Žuta Osa šljiva 0,7 l prepoznatljiva je šljivovica sa mirisom zrele šljive i čistim, suvim završetkom. Ukus je klasičan balkanski: toplina destilata, voćna težina šljive, bez slatkoće likera. Poslužite hladnu u rakijskoj čaši posle jela ili uz meze. Ne mešajte sa sokom ako želite pun miris voća. Boca 0,7 l pogodna za kućni bar i goste. Sadrži alkohol.

Brzi odgovori

Sve što želiš da znaš o ovom proizvodu

Gde je proizvod Zuta Osa Rakija šljiva 0.7l najjeftiniji?

Proizvod Zuta Osa Rakija šljiva 0.7l je najjeftiniji u DIS i njegova cena iznosi 2849,99 RSD.

U koliko marketa se prodaje proizvod Zuta Osa Rakija šljiva 0.7l?

Proizvod Zuta Osa Rakija šljiva 0.7l se prodaje u 2 marketa: DIS i Maxi.

Koja je razlika u ceni za proizvod Zuta Osa Rakija šljiva 0.7l?

Razlika u ceni za proizvod Zuta Osa Rakija šljiva 0.7l iznosi 364 RSD.

Slični proizvodi