Biser Gauda 45%mm 1kg

Biser Gauda 45%mm 1kg - cena po marketima

1KG

od 1199,99 do 1799,99 RSD

Cene ovog proizvoda ažurirane su danas.

DIS
1199,99 RSD
Univerexport
1799,99 RSD

Opis proizvoda

Gauda sir sa 45% mlečne masti Biser brenda u rinfuz prodaji sa referentnom težinom od 1 kg donosi punomasni profil po težini. Prodajna težina pogodna je za porodice koje redovno koriste sir u kuhinji. Blag, kremast ukus čini je pogodnom za sečenje na sendviče, tostove i kuvanje jela. Biser brend nudi pristupačan izbor u rinfuz kategoriji. Sir se dobro topi pri pečenju pizze i zapenjanih jela. Držite na hladnom mestu u frižideru do datuma na ambalaži.

Brzi odgovori

Sve što želiš da znaš o ovom proizvodu

Gde je proizvod Biser Gauda 45%mm 1kg najjeftiniji?

Proizvod Biser Gauda 45%mm 1kg je najjeftiniji u DIS i njegova cena iznosi 1199,99 RSD.

U koliko marketa se prodaje proizvod Biser Gauda 45%mm 1kg?

Proizvod Biser Gauda 45%mm 1kg se prodaje u 2 marketa: DIS i Univerexport.

Koja je razlika u ceni za proizvod Biser Gauda 45%mm 1kg?

Razlika u ceni za proizvod Biser Gauda 45%mm 1kg iznosi 600 RSD.

Slični proizvodi