Beli luk 250g

Beli luk 250g - cena po marketima

0.25kg

od 139,99 RSD

Cene ovog proizvoda ažurirane su danas.

Maxi
139,99 RSD

Brzi odgovori

Sve što želiš da znaš o ovom proizvodu

Gde je proizvod Beli luk 250g najjeftiniji?

Proizvod Beli luk 250g je dostupan samo u prodavnici Maxi i njegova cena je: 139,99 RSD.

U koliko marketa se prodaje proizvod Beli luk 250g?

Proizvod Beli luk 250g se prodaje u samo jednom marketu, a to je Maxi.

Koja je razlika u ceni za proizvod Beli luk 250g?

S'obzirom da je proizvod dostupan u samo jednom marketu, ne postoji razlika u ceni.

Slični proizvodi